Випускний вечір-2016

28 травня 2016 року пройшов випускний вечір 11-класників гімназії!
Яскравий, казковий зал зібрав чарівних красунь і лицарів, які 11 років пліч-о-пліч ішли дорогою знань, гарту й дружби.

Cвято закінчення школи! Випускників з цією особливою подією в їхньому житті привітали директор гімназії Сєдова Тетяна Дмитрівна, вчителі, батьки.
Народний депутат України Анатолій Денисенко вручив 6 випускникам медалі за високі результати в навчанні, а їхнім батькам подяки. Кращі учні отримали від народного депутата в подарунок планшети.
Святковий концерт запам'ятався талантами учнів, іскрометним гумором, сентиментальністю.
На світанку кожен випускник загадав бажання, і ми щиро сподіваємося, любі діти, що вони збудуться, і зичимо вам доброї життєвої дороги.
Гімназія завжди рада знову й знову зустрічати вас і вирить у ваші злети, перемоги, мир у ваших серцях і сім'ях.

Галерея "Випускний вечір-2016"