Переможці конкурсу "Учень року-2019"

Переможці міського конкурсу «Учень року – 2019»:
Кравченко Катерина, 11-В кл. - у номінації «Інтелектуал»
Шушура Анастасія, 11-Б кл. – у номінації «Спортсмен».

Учень року-2018

Бакуменко Кристина учениця 11-Б класу - переможець конкурсу в номінації "Інтелектуал року"

Учень року-2017

Ховрат Артем, учень 11-Б класу - переможець конкурсу в номінації "Інтелектуал року"

У 2016/2017 навчальному році Ховрат Артем - стипендіат Президента України, переможець Всеукраїнської олімпіади з економіки (І місце), фінального етапу Всеукраїнського турніру юних економістів (ІІ місце), переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН з математики, переможець обласних олімпіад з економіки, фізики, математики

/Files/images/uchen_roku_/2017/ховрат2.jpg

Учень року-2016

Царьова Анастасія, учениця 11-Б класу, переможець Всеукраїнської олімпіади з економіки, переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН з мовознавства, обласної олімпіади з економіки, обласної олімпіади з французької мови.

/Files/images/uchen_roku_/2016/280424.jpg

Переможець в номінації «Творча особистість» - Разумовська Ярослава - призер Міжнародного турніру по спортивним бальним танцям "Ukr Dance up 2015" (м. Харків), XIX Міжнародних змагань зі спортивного танцю "Kyiv Open" 2015 (м. Київ), Кубку світу з спортивних бальних танців світової асоціації WDC AL (Ізраїль, ІІ місце), переможець International Open Dance sport Festival "First Capital 2016" (м. Харків).

/Files/images/uchen_roku_/2016/Разумовская Ярослава1.jpg

Учень року-2015

Леховіцький Дмитрій, учень 11-Б класу - переможець конкурсу у номінації «Інтелектуал року».

/Files/images/uchen_roku_/DSCN2802.jpg/Files/images/uchen_roku_/DSC04639.JPG

Дмитрій - переможець Всеукраїнської олімпіади з економіки, Всеукраїнського турніру юних економістів, переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН з математики, обласної олімпіади з математики, обласної олімпіади з фізики, міського Каразінського економічного турніру.

Ситнік Анастасія, учениця 11-В класу - переможець у номінації «Творча особистість року».

/Files/images/uchen_roku_/настя.jpg/Files/images/uchen_roku_/DSC04615.JPG

Настя - переможець міжнародних конкурсів з класичного та естрадного вокалу, переможець районного етапу фестивалю ораторського мистецтва, районного етапу турніру юних правознавців, районного етапу турніру юних географів.

ІІІ етап конкурсу "Учень року-2015"

ІІ етап конкурсу "Учень року-2015"

Біличенко Максим - переможець міського конкурсу "Учень року-2014"

У заключному етапі міського конкурсу «Учень року-2014» за рішенням журі конкурсу, взяли участь 30 претендентів, які отримали найвищі бали за результатами перших двох етапів.

Саме серед них у номінації «Інтелектуал року» брав участь Біличенко Максим, учень 11-Б класу гімназії.

Біличенко Максим - переможець Всеукраїнської олімпіади з економіки, Всеукраїнського турніру юних економістів, обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту робіт МАН з математики, обласної олімпіади з фізики, міського турніру юних математиків.
Керівники: Чорна Тетяна Іванівна, Данильченко Наталія Миколаївна, Божинова Фаїна Яківна, Дьомін Ярослав Володимирович, Трубаєва Валентина Іванівна.

Інтелект нашого Максима вже не одноразово ставав у центрі найяскравіших вражень шкільного колективу. Дотепні рішення, блискавичність думки, оригінальність його мислення – усе це й подарувало всім нам втіху й насолоду від переможного руху справжнього інтелектуала.

/Files/images/uchen_roku_/беличенко максим-хг № 46.jpg/Files/images/navch_rk_13-14/uchen_roku_blichenko/IMG_4023.JPG

Переможці міського конкурсу "Учень року-2013"

Тягло Владислав - переможець міського конкурсу «Учень року-2013» у номінації "Інтелектуал року"
Долгополова Марія - переможець міського конкурсу «Учень року-2013» у номінації "Спортсмен року"