Наукові пікніки

Доброю традицією гімназійних асамблей є презентація профілей навчання, яку готують учні 8 класів для учнів 7 класів з метою допомогти їм обрати майбутню спеціалізацію.

У цьому році презентація проходила у форматі гри –мандрівки «Наукові пікніки». 7-микласники мандрували по лінгвістичному, математичному, хіміко- біологічному та економіко-математичному пікнікам, де виконували різноманітні завдання, конкурси, ребуси. На математичному пікніку у 8-Б класі розгадали таємницю чорної скриньки, на лінгвістичному пікніку 8-А учні з подивом збагнули, що у англійській, французькій, німецькій та українській мовах є багато спільного, наприклад прислів’я та приказки. Хіміко-біологічний пікнік 8-В класу надав змогу провести багато неймовірних та загадкових досліджень та зустріли найвідомішого чарівника – Хотабича. Юні економісти 8-Г довели корисність та практичне використання економічний знань у повсякденному житті. Дівчата та хлопці створили на пікніку ігрову та творчу атмосферу. За загальним враженням такий формат «Наукових пікніків» став дуже корисним та приніс яскраві враження всім його учасникам.

Галерея "Наукові пікніки 30.11.2016"