Шановні учні та батьки!

Звертаємо вашу увагу, що на період воєнного стану організація освітнього процесу в ліцеї відбувається на основі комплексу хмарних додатків Google Workspace for education.
Кожен учень та вчитель ліцею має корпоративний обліковий запис на базі власного домену ліцею.

Форми навчання учнів у ХЛ № 46

Відеоінструкція для учнів і батьків щодо користування шкільним обліковим записом та системою Гугл-клас

Електронний щоденник на порталі "Нові знання" та інструкція для батьків та учнів щодо роботи з ним

Правила поведінки під час он-лайн уроку