Безпечне освітнє середовище

Алгоритм дій для вчителя під час сигналу «Повітряна тривога», розроблений Міністерством освіти і науки України.

Правила безпеки під час війни (інформація для підлітків)

Що робити під час обстрілів: пам'ятка від СБУ

Дії учасників освітнього процесу в разі надзвичайних ситуацій

Онлайн-курс для учнів 5–9-х класів «Цивільна безпека та підготовка до надзвичайних ситуацій»

Безпека життєдіяльності дитини – важлива ланка сучасного виховання. Адже навчити дитину безпечно поводитися вдома, на вулиці, на дорозі – обов’язок кожного дорослого, який знаходиться поруч з нею.

Як свідчить статистика, кількість випадків дитячого травматизму, від нещасних випадків, пов’язаних із транспортом, під час пожеж та на воді, випадкових механічних удушень, закупорки дихальних шляхів значно збільшилась.

Біда трапляється тоді, коли дітей залишають напризволяще, там, де на кожному кроці на них чекає небезпека.

Легковажне поводження дітей з вогнем, водою, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки – першопричини сумних та трагічних наслідків.

В ліції проводиться систематична та змістовна робота з попередження травматизму та засвоєння правил безпечної поведінки.

Вчителі та класні керівники знаходять індивідуальний підхід до кожної дитини, з урахуванням вікових особливостей розвитку. Розвивають основні базові навички безпечної поведінки в школі та дома.

На сторінці з безпеки життєдіяльності учні та їх батьки можуть отримати корисну інформацію та ознайомитися з правилами безпечної поведінки в побуті.

Кiлькiсть переглядiв: 1987