Вітаємо Мамедову Камілу з перемогою!

18 березня 2017 року в Харківській гімназії № 12 відбувся ХІ міський турнір юних журналістів для учнів 9-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів.

У турнірі взяли участь 75 учнів – 15 команд з усіх районів міста. До складу журі ввійшли викладачі, співробітники та студенти кафедри журналістики філологічного факультету Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, кореспонденти новинарного порталу «Стройобзор», інтернет-газети «Страна.ua» та «Громадського телебачення». Змагання проводились у два тури в п’яти групах.

Збірну команду Слобідського району, у складі якої була учениця 11 класу Харківської гімназії № 46 ім. М.В. Ломоносова Мамедова Каміла, визнано переможцем турніру в командному заліку.

Також Каміла здобула Диплом ІІ ступеня в особистій першості.

Переможці ХІ міського турніру юних журналістів нагороджені Дипломами Департаменту освіти Харківської міської ради та подарунками.

Вітаємо Мамедову Камілу з перемогою!

/Files/images/turniri/16-17/міський турнір журнал Мамедова сбірна району.JPG/Files/images/turniri/16-17/мамедова.JPG