Районний практичний семінар для вчителів початкової школи Слобідського району «Критичне мислення – ключове уміння XXІ століття».

28 лютого 2023 року за участю заступників директора Ампілогової Л. П. та Байлової Н.М., учителів початкових класів нашої гімназії, а саме: Шкребець О.О., Мартиненко І.Є, Суховєєвої Н.І. – провели районний практичний семінар для вчителів початкової школи Слобідського району «Критичне мислення – ключове уміння XXІ століття».

Метою семінару було мотивувати вчителів до формування критичного мислення – ключового уміння XXІ століття.

Під час виступів учасників були наведені докази стосовно цінності критичного мислення в XXІ столітті; проведений мініексперимент щодо сприйняття інформаційних повідомлень; переглянуті відеофрагменти з уроків учителів початкової школи; прослуханий виступ з питання залучення учнів до проєктної діяльності: з досвіду роботи.

Адміністрація гімназії отримала подяку від методиста Центру освітніх технологій управління освіти адміністрації Слобідського району Харківської міської ради Тесленко О. В. та вчителів району.