"БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ШВЕЙЦАРСЬКИЙ ФОНД З ПРОТИМІННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ФСД В УКРАЇНІ"

Швейцарський фонд з протимінної діяльності FSD в Україні проводить інформаційні заняття для учнів нашого ліцею.

В цей важкий час, команда з інформування FSD Ukraine дає максимум інформації учням, щоб зменшити кількість постраждалих від вибухонебезпечних предметів .

На лекціях для молодших школярів пес Патрон розповідає про вибухонебезпечні предмети, потенційно небезпечні місця та найголовніше алгоритм дій: що робити, якщо побачили вибухонебезпечний предмет!

Учні 5 – 11- х класів дізнаються про:

- етапи розмінування;

- статистику забрудненості територій;

- тактико-технічні характеристики найбільш розповсюджених вибухонебезпечних предметів;

- потенційно небезпечні місця

- та найголовніше: алгоритм дій: «як себе поводити, якщо побачив міну».

Діти отримують багато корисної інформації про вибухонебезпечні предмети й речовини, про їхню загрозу життю та здоров'ю; вчаться усвідомлювати міру відповідальності за своє життя та життя інших людей, вчаться пильності та спостережливості до предметів, що їх оточують: на вулиці, в транспорті, в приміщеннях.